BANER
Mamry Giżycko

START-UJEMY!

Pierwsza drużyna Mamr ma wolny weekend, kibice będę więc nasłuchiwać w niedzielę wieści z Kozłowa. To właśnie tam powstałe przed tym sezonem rezerwy “GieKSy” rozegrają swój pierwszy mecz o B-klasowe punkty. Rywalem podopiecznych Karola Murawskiego (debiutującego w roli trenera w oficjalnym meczu) będzie miejscowy Start – drużyna reaktywowana po czterech latach.

Plany 35-letniego szkoleniowca na ten sezon są jasne: walka o zwycięstwo w każdym meczu i jak najszybszy awans do klasy A.

– Potencjał zespołu jest duży, podobnie jak zaangażowanie chłopaków na treningach – mówi Karol Murawski. – Pierwszy mecz jest dla nas trochę zagadką, nie znamy tej ligi i rywala, ale jestem bardzo pozytywnie nastawiony, wierzę w swój zespół i liczę na to, że  przywieziemy z Kozłowa pierwszy komplet punktów.

My również na to liczymy, tym bardziej, że “rezerwiści” będą mogli liczyć na wsparcie kilku piłkarzy z trzecioligowego garnituru, których nieco rzadziej widujemy na murawie. Pierwszy gwizdek w niedzielnym meczu o godz. 16.00. Przypominamy także, że 5 września (niedziela) Mamry II zainaugurują ligowe boje na własnym podwórku, a ich rywalem będzie Salęt Boże (godz.16.30). W klasie B występują ponadto: Vęgoria II Węgorzewo, Szansa Reszel, Juksty Muntowo, Mini Soccer Academy Mrągowo i Pogoń Ryn.