BRAMKARZ W ATAKU

Szanujemy ten punkt – mówi trener Mamr II Giżycko Karol Murawski po niedzielnym wyjazdowym remisie z Jukstami Muntowo. Nasze rezerwy co prawda nie przegrały, ale w tabeli B-klasy ponownie spadły na trzecie miejsce.

Do Mrągowa, gdzie rozegrano dzisiejszy pojedynek, Mamry II pojechały w mocno okrojonym, bo zaledwie 11-osobowym składzie. W kadrze meczowej znalazło się dwóch bramkarzy, w związku z czym dotychczasowy pierwszy golkiper “rezerwistów” znad Niegocina Rafał Kurcewicz z konieczności zadebiutował dziś w roli… napastnika. Gospodarze objęli prowadzenie w 70. minucie, osiem minut później do wyrównania doprowadził Łukasz Wilgocki.

– Sprawiedliwy podział punktów  – ocenia spotkanie Karol Murawski. – Dziękuję drużynie za zaangażowanie i serce, które piłkarze włożyli w ten mecz. Cieszy to, że po stracie bramki zespół potrafił odpowiednio zareagować i wyrównać.

Skład Mamr II: Patryk Kuźma, Hubert Durka, Hubert Wojciechowski, Kacper Szybiak,  Konrad Wawrocki, Dawid Tyszko, Janusz Dargiewicz, Patryk Bójko, Michał Waszczyn,  Łukasz Wilgocki, Rafał Kurcewicz.

Nowym liderem klasy B została Pogoń Ryn (12 pkt), która dziś pokonała prowadzące dotychczas rezerwy Vęgorii Węgorzewo 6:4. Kolejnym rywalem Mamr II będzie Szansa Reszel – jedna z dwóch drużyn, które jeszcze w tym sezonie nie punktowały. Na mecz zapraszamy 3 października o godz. 14.00 na stadion MOSiR w Giżycku.