SZCZĘŚLIWA “13” I CZWARTE ZWYCIĘSTWO

W trzynastej kolejce rozgrywek III ligi grupy pierwszej drużyna Przemysława Łapińskiego odniosła swoje czwarte zwycięstwo pokonując wyżej notowaną(w tabeli ) drużynę naszej grupy  Polonię Warszawa. Mecz był bardzo dobrym widowiskiem, obfitującym w sytuacje bramkowe z obu stron. W 36 min to zawodnicy z nad Niegocina wyszli na prowadzenie po pięknym uderzeniu Szymona Łapińskiego . Polonistów ta bramka troszeczkę zszokowała ale wzięli się do odrabiania . Jednak nie przyniosło to bramki dla gospodarzy a to Mamry  miały sytuację na drugą bramkę (tak zwaną do szatni), której nie wykorzystał Krystian Wiszniewski.

Strzelec dwóch bramek – Szymon Łapiński

Druga połowa zaczęła się od bardzo żywiołowych akcji obu drużyn. Niestety w 60 min to gospodarze doprowadzają do remisu ale za to GieKSa odpowiada bardzo szybko bramką na 2-1 a strzelcem ponownie Szymon Łapiński (były to Jego udane zawody). Po stracie bramki drużyna Polonii ruszyła do przodu dzięki temu narażała  się na kontry ze strony GiekSy. Ostatnie minuty meczu były bardzo nerwowe ale to Mamry zakończyły spotkanie jako drużyna zwycięska.

MAMRY: Woźniak Maciej- Broź Łukasz, Drężek Błażej, Kuriata Wojciech,  Świderski Michał, Rutkowski Mariusz (Żak Patryk), Mroczkowski Arkadiusz , Bucio Mariusz (Typa Kornel), Łapiński Szymon, Wiszniewski Krystian (Sadocha Krystian), Drażba Paweł (Adamiec Paweł).

KS Polonia – GKS Mamry 1-2 (0-1)

Bramki : Szymon Łapiński  -2

W sobotę 16 października o godz.14.00 na własnym obiekcie Mamry zagrają z drużyną, która zajmuje miejsce siedemnaste miejsce w tabeli -Błonianką Błonie.