BANER
Mamry Giżycko

MECZ O “6” PUNKTÓW

W sobotę MAMRY zagrają z drużyną Błonianka Błonie, która w tabeli gr. I zajmuje miejsce tuż za naszą drużyną z dorobkiem 10 punktów. W minioną środę drużyna gości miała także szczęśliwą “13” bo wygrała z drużyną Pilicy Białobrzegi 4-0. Drużyna z Błoni jest nam mało znana,  Klub Sportowy Błonianka został założony w 1917 roku z siedzibą w Błoniu, barwy klubu to biało – zielone. Drużyna awansowała do  trzeciej ligi w roku 2020, w poprzednim  sezonie zajęła jedenastą pozycję w tabeli z dorobkiem 50. punktów. Trenerem Błonianki od sierpnia 2021 roku  jest Michał Pulkowski.

Teraz przed nami kolejne spotkanie i podchodzimy do niego niezwykle poważnie. Po bardzo dobrych zawodach w Warszawie, w sobotę nie będzie łatwo o pierwsze punkty na własnym obiekcie. Mamy jasny cel. Chcemy się cieszyć dobrą gra naszych zawodników i wygrać z Błonianką.

Mecz XIV kolejki odbędzie się 16 października o godzinie 14.00 na obiekcie MOSiR w Giżycku.

Pozostałe mecze naszej grupy:

Lechia Tomaszów Mazowiecki Sokół Aleksandrów Łódzki
Znicz Biała Piska Ursus Warszawa
Legia II Warszawa Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pilica Białobrzegi Jagiellonia II Białystok
Broń Radom Polonia Warszawa
Pelikan Łowicz Unia Skierniewice
ŁKS II Łódź Wissa Szczuczyn
GKS Wikielec Legionovia Legionowo

M.G.