BANER
Mamry Giżycko

MECZ Z JAGIELLONIĄ PRZEŁOŻONY

Mecz XV kolejki III ligi  JAGIELLONII  i MAMR został na prośbę gości przełożony na 4 grudnia godz. 13.00, ze względu na nieobecność naszych zawodników z przyczyn służbowych w zawodach. Drugą ważną informacją jest to, że 27-28 listopada odbędzie się awansem wiosenna XX kolejka a nasza drużyna wyjedzie do Tomaszowa Mazowieckie na mecz z tamtejszą  Lechią.  Tak więc, runda jesienna potrwa aż do 4 grudnia, grania jest więcej niż w Ekstraklasie, bo tam zaplanowano w rundzie jesiennej dziewiętnaście kolejek.

Kibiców zapraszamy na obejrzenie meczy naszej młodzieży, w piątek 17.30 zagra w derbach Giżycka, drużyna  Młodzika z Mazurią. W sobotę drużyna trampkarza Marka Radzewicz z UKS Mały Jeziorak z Iławy GODZINA 11.00 a w niedzielę w derbach część dalsza drużyna trampkarza  Kamila Kamińskiego zmierzy się o godz. 11.00 z Mazurią Giżycko. Drużyna MAMRY II Karola Murawskiego wyjedzie na mecz do Bożego .

Serdecznie zapraszamy kibiców.

M.G.