BANER
Mamry Giżycko

PRZED MAMRAMI ŚWIT

Po wolnym weekendzie, jaki zafundowali sobie podopieczni Przemysława Łapińskiego, Mamry powróciły do tygodniowego przygotowania się do przedostatniego meczem w tym roku- w sobotę godz. 14.00 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Z przyczyn służbowych mecz wyjazdowy z Jagiellonią II został przełożony na 4 grudnia godz. 13.00 przy ul. Elewatorskiej 4 (Boisko Ośrodka Szkoleniowego Jagiellonii Białystok).

Do treningów powrócą w tym tygodniu zawodnicy, którzy byli nie obecni jak: Krystian Wiszniewski, Mariusz Rutkowski, Michał Świderski, Paweł Dymiński, Błażej Drężek i Paweł Drażba a po kontuzji powrócił w ubiegłym tygodniu także Rafał Raiński. Na pewno dla wszystkich zawodników i trenera  będzie to bardzo ciężko przepracowany tydzień aby właściwie przygotować się do spotkania . Do Giżycka przyjeżdża piąta drużyna naszej grupy – Świt Nowy Dwór Mazowiecki, która w miniony weekend pokonała Pilicę Białobrzegi 3-0. Będzie to (jak wcześniej wspomniałem) przedostatni mecz w roli gospodarza w tym roku bo ostatni zagramy 13-stego listopada z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Jak się już przyjęło, że wszystkie mecze w Giżycku są za sześć punktów tak i te dwa na to zasługują. Warto za tym w sobotę przyjść i trzymać kciuki za nasz zespół aby w końcu odczarować nasz stadion i pokonać Nowodworzan.

Organizator tegorocznej III Ligii  – PZPN, dorzucił jeszcze w tym roku XX kolejkę z rundy wiosennej, więc czeka nasz zespół jeszcze wyjazd w ostatni weekend listopada do Tomaszowa Mazowieckiego na mecz z Lechią.

Marek Grochowski