BANER
Mamry Giżycko

Porażka w Kutnie

Spotkanie tak jak można było przewidzieć było bardzo wyrównane, ale tylko w pierwszej połowie. Do przerwy był remis. Pomimo ambitnej gry nasza drużyna nie zdołała wywalczyć punktów, choć z przebiegu gry można powiedzieć, że mecz przy odrobinie szczęścia naszej drużyny mógł  być na remis. Gospodarze jednak byli skuteczni i wykorzystywali swoje szanse, naszemu zespołowi skuteczności znów zabrakło. Po zmianie stron przewagę mieli miejscowi, którzy 5 minut po gwizdku Michaliny Diakow w drugiej połowie  uzyskali prowadzenie po bramce Marcina Kaceli, a 10 minut przed zakończeniem spotkania zrobił to ponownie ustalając wynik na 2-0 dla KS-u.

Dobra gra na wyjazdach w pierwsza część rundy rozbudziła mocno apetyty i pokazała, że można w tej lidze powalczyć z każdym, dlatego teraz pozostaje pewien niedosyt.

KS Kutno – GKS Mamry 2-0 (0-0)

Mamry: Woźniak Maciej- Broź Łukasz, Drężek Błażej, Kuriata Wojciech, Bucio Mariusz, Sadocha Krystian (Adamiec Paweł), Wiszniewski Krystian (Rutkowski Mariusz), Mroczkowski Arkadiusz, Łapiński Szymon, Drażba Paweł, Raiński Rafał.

   Była to ostatnia kolejka pierwszej rundy ale nie dla naszej drużyny, bo czeka GieKSę jeszcze zaległe spotkanie z Jagiellonią II Białystok.  Za tydzień Mamry znowu mają mecz wyjazdowy, rozpoczyna się runda rewanżowa sezonu 2021/22 a zagramy z Lechią Tomaszów Mazowiecki. W pierwszej kolejce na własnym terenie ulegliśmy drużynie z Tomaszowa 0-2.

fot. Marek Grochowski