Wysoka porażka . Solidna lekcja futbolu…

Trzecią porażkę zanotowały Mamry na wiosnę i trzeciej na wyjeździe. Podopieczni Przemysława Łapińskiego przegrali z Legionovią  0:7 (0:2). Klub z Legionowa to topowa marka i lider w rozgrywkach trzeciej ligi pierwszej grupy. Legionvia jeszcze dwa sezony temu grała w II lidze a teraz zdecydowanie myśli o powrocie. Jesienią drużyna z Legionowa wygrała z nami 1-0 i byli zdecydowanym faworytem sobotniego meczu. Spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla gospodarzy, bo od dwunastej minuty prowadzili 1-0. Niespełna 12 minut później gospodarze prowadzili 2-0 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu. W drugiej połowie nastąpiło prawdziwe trzęsienie ziemi. Nasz zespół zaczął popełniać proste błędy, brakowało komunikacji i pewności w grze. Straciliśmy aż 5 bramek! Na domiar złego w 54 min. poważnej kontuzji doznał nasz obrońca – Owen Edosomwan, którego zabrała karetka do szpitala. Na pewno drugą odsłonę jak i cały mecz trzeba jak najszybciej zapomnieć i  grać dalej. Do końca rozgrywek zostało jeszcze dziesięć meczy i na pewno giżycczanie będą punktować.

KS Legionovia – GKS Mamry 7-0 (2-0)

Żółta kartka: Arkadiusz Mroczkowski

MAMRY: Maciej Woźniak- Adrian Kucharski, Owen Edosomwan (58 min. Adrian Ratajczyk), Michał Swiderski (46 min. Tomasz Bańkowski), Eduard Serbul, Fabio Co (46 min. Mateusz Skonieczka), Szymon Łapiński, Rafał Raiński (46 min. Mariusz Rutkowski), Paweł Drażba (69 min. Krystian Wiszniewski), Arkadiusz Mroczkowski, Mariusz Bucio.

W następnej kolejce Mamry zagrają u siebie  z Wissą Szczuczyn (7 maja godz. 14.00).