Strona główna Aktualności PIŁKARZE PRZEGRALI Z ZIMĄ

PIŁKARZE PRZEGRALI Z ZIMĄ

132
0

Jeśli jakimś cudem zdarzyło się Państwu zapomnieć, kiedy kończy się kalendarzowa zima, ona sama pośpieszyła z przypomnieniem. W drugi marcowy weekend boiska na Warmii i Mazurach pokryły się świeżuteńkim śniegiem, krzyżując plany piłkarzom i kibicom stęsknionym za ligową „kopaną”.
W forBET IV Lidze z ośmiu zaplanowanych spotkań inaugurujących rundę wiosenną udało się rozegrać tylko trzy (wszystkie na boiskach ze sztuczną nawierzchnią). W Mławie, gdzie swoje mecze rozgrywa Polonia Iłowo, gospodarze nie sprostali imienniczce z Lidzbarka Warmińskiego (0:3), zaś w spotkaniach na dolnym boisku w Mrągowie DKS Dobre Miasto
niespodziewanie wysoko pokonał Znicz Biała Piska 4:0, a Mrągowia wypunktowała 2:0 Romintę Gołdap. Murawy w Lubawie, która miała być areną pierwszego boju z udziałem piłkarzy Mamr, nie udało się doprowadzić do stanu używalności (z czego zdecydowanie najbardziej ucieszyły się zapewne rodziny naszych futbolistów). Mecz Motor Lubawa – Mamry został przełożony na 19 kwietnia (godz. 17.00).