Strona główna Aktualności MAMY WICELIDERA!

MAMY WICELIDERA!

338
0

Do trzech razy sztuka. Piłkarze Mamr przerwali kiepską wyjazdową passę i po dwóch niefortunnych porażkach z drużynami walczącymi o czwartoligowy byt przywieźli z Lubawy komplet punktów. Szóste zwycięstwo pod wodzą trenera Marka Radzewicza (tym razem 2:1) sprawiło, że od środowego popołudnia w Giżycku stacjonuje nowy wicelider forBET IV Ligi.

Szkoleniowiec „GieKSy” ocenił mecz z Motorem jako „niełatwy, ale pod kontrolą”. Giżycczanie zwłaszcza w pierwszej połowie dominowali na murawie, a efektem ich przewagi były gole Krystiana Sadochy w 11. minucie i Pawła Drażby na trzy minuty przed zejściem do szatni. Po zmianie stron spotkanie się wyrównało, co było efektem głównie roszad, dokonanych przez trenera przyjezdnych (na boisku ponownie zobaczyliśmy m.in. naszych nastolatków). W 82. minucie Mateusz Szymański zdobył kontaktową bramkę dla Motoru i było to – jak się wkrótce okazało – ostatnie trafienie środowej potyczki. Lubawianie pozostają bez zwycięstwa na własnym boisku od 13 sierpnia ubiegłego roku, ale to już problem trenera Krzysztofa Malinowskiego i jego podopiecznych. My mamy ogromne powody do radości, bo Mamry (mimo wpadek w Morągu i Jezioranach oraz ogromnych osłabień kadrowych w ostatnich kolejkach) awansowały na drugie miejsce w tabeli! Chrapkę na fotel wicelidera ma także Polonia Lidzbark Warmiński, czyli najbliższy rywal naszych futbolistów, plasujący się obecnie na 3. pozycji z identycznym jak „GieKSa” dorobkiem punktowym. Mecz „na szczycie” 22. kolejki forBET IV Ligi już w najbliższą sobotę (22 kwietnia) o godz. 13.00.

Z MOTOREM WYGRALI: Patryk Kleczkowski, Wojciech Kuriata, Daniel Wasilewski, Krystian Wiszniewski, Jacek Rutkowski, Arkadiusz Mroczkowski (Błażej Typa), Mariusz Rutkowski, Dmitri Baiduk (Dominik Romanowski), Paweł Drażba, Daniel Radzewicz (Damian Mazurowski), Krystian Sadocha (Mateusz Duda)