Plan wykonany – trzy punkty zdobyte. Podopieczni trenera Marka Radzewicza podbili Olsztynek i po zwycięstwie 4:1 nad tamtejszą Olimpią awansowali na czwarte miejsce w tabeli. Za tydzień ostatnia kolejka forBET IV Ligi, a w niej atak „GieKSy” na „pudło”.  

Sobotnie starcie w Olsztynku z pewnością nie przejdzie do historii polskiego, ani nawet warmińsko – mazurskiego futbolu, ale chyba raczej nikt nie spodziewał się piłkarskich fajerwerków na finiszu długiego sezonu. Najważniejsze są trzy kolejne „oczka” na koncie Mamr, które dziś przyjezdni dopisali dzięki trafieniom Mariusza Rutkowskiego, Arkadiusza Mroczkowskiego, Błażeja Drężka i Dmitriego Baiduka. A że wyniki w innych meczach 29. kolejki ułożyły się dla nas bardzo korzystnie, w ostatniej serii „GieKSa” powalczy o powrót na czwartoligowe podium. Zespół trenera Radzewicza ma realne szanse na brązowy krążek, ale w walce o „pudło” liczą się jeszcze także Jeziorak Iława i Mrągowia Mrągowo. O tym, jakie warunki muszą zostać spełnione, by nasza drużyna uzupełniła stawkę czwartoligowych medalistów, napiszemy w przyszłym tygodniu. A na razie cieszmy się z szesnastego zwycięstwa Mamr w tym sezonie. Brawo, Drużyno!!!

Z OLIMPIĄ WYGRALI:  Patryk Kleczkowski, Jacek Rutkowski, Krystian Wiszniewski, Daniel Wasilewski, Dominik Romanowski (Krystian Sadocha, Błażej Typa), Mariusz Rutkowski, Michał Świderski (Błażej Drężek), Damian Mazurowski (Wojciech Kuriata), Arkadiusz Mroczkowski, Paweł Drażba (Dmitri Baiduk), Paweł Dymiński.

Już dziś zapraszamy Państwa na ostatni w tym sezonie mecz „GieKSy”, która 17 czerwca o godz. 17.00 (godzina może ulec zmianie) podejmie Pisę Barczewo. Wstęp na to spotkanie jest tradycyjnie bezpłatny. Zachęcamy do kibicowania całymi rodzinami.

 

fot. Marek Grochowski

Poprzedni artykułCZTERY GRAJĄ, DWIE ODPOCZYWAJĄ
Następny artykułTRENER (NA RAZIE) NA 102!