Trzecia z rzędu wizyta piłkarzy Mamr na stadionie w Iławie i trzeci komplet punktów po wygranej różnicą jednej bramki (wcześniej 3:2 i 2:1). W inaugurującym sezon 2023/2024 spotkaniu podopieczni trenera Marka Radzewicza wygrali z miejscowym Jeziorakiem 4:3, a na dorobek przyjezdnych złożyły się trafienia Pawła Aleksandrowicza, Krystiana Sadochy, Damiana Mazurowskiego i Pawła Drażby.

– Rozegraliśmy dobry mecz, który przy stanie 4:1 mogliśmy i powinniśmy zamknąć kolejnymi golami – skomentował zwycięstwo szkoleniowiec „GieKSy”. – Niestety, dosłownie centymetrów zabrakło do szczęścia Dominikowi Romanowskiemu, który trafił w słupek, i Błażejowi Drężkowi, po uderzeniu którego efektowną  przewrotką piłka odbiła się od poprzeczki. Rywale ambitnie grali do końca i w 90. minucie oraz w doliczonym czasie z rzutu karnego strzelili nam dwa gole. Niepotrzebnie doprowadziliśmy do tej nerwowej końcówki, bo przez całe spotkanie kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku. Cieszymy się z cennych trzech „oczek” wywalczonych na wyjeździe z przeciwnikiem, który mimo sporych zmian kadrowych jest nadal bardzo solidnym zespołem.

Z JEZIORAKIEM WYGRALI: Patryk Kleczkowski, Dominik Romanowski, Błażej Drężek, Krystian Wiszniewski, Jacek Rutkowski, Patryk Koszycki (Paweł Aleksandrowicz, Mateusz Waszczyn), Mariusz Rutkowski, Arkadiusz Mroczkowski, Damian Mazurowski, Paweł Drażba (Michael Olszewski), Krystian Sadocha .

Po tak udanym początku z jeszcze większą niecierpliwością czekać będziemy na pierwszy pojedynek „GieKSy” na własnym stadionie. A ten już w najbliższą sobotę (12 sierpnia) o nietypowej dla meczów nad Niegocinem godzinie, bo o 11.00. Rywalem Rominta Gołdap. Wszystkich kibiców zapraszamy na trybuny stadionu przy ul. Moniuszki.

 

grafika: jeziorakilawa.pl

Poprzedni artykułDOBRZE ZACZĄĆ!
Następny artykułSĄ BILETY, SĄ KARNETY