Strona główna Aktualności SĄ BILETY, SĄ KARNETY

SĄ BILETY, SĄ KARNETY

386
0

Na dobry początek szybki sprawdzian z „matmy”. Ile to jest osiem razy dziesięć? Oczywiście osiemdziesiąt. Właśnie tyle złotych zapłacicie Państwo kupując osobno bilety na wszystkie mecze Mamr w rundzie jesiennej. No chyba że zdecydujecie się na zakup karnetu. Wtedy nie dość, że wyjdzie taniej, to jeszcze jest szansa, że za mniej obejrzycie więcej.

A teraz konkrety. Przed pierwszym w tym sezonie meczem Mamr na własnym stadionie (sobota, godz. 11.00) Zarząd naszego Klubu przygotował zarówno bilety na pojedyńcze spotkania, jak i karnety na całą rundę. Te pierwsze kosztują 10 złotych – policzmy zatem: jesienią giżycczanie rozegrają u siebie osiem meczów, razy „dycha”, równa się 80 złotych. Można jednak sporo zaoszczędzić. Jak? Wystarczy przed sobotnim starciem z Romintą Gołdap kupić karnet w atrakcyjnej cenie 50 złotych. Uprawnia on nie tylko do wstępu na wszystkie domowe potyczki „GieKSy” o punkty w drugiej połowie roku 2023, ale również do obejrzenia jesiennych spotkań w ramach Wojewódzkiego Pucharu Polski – jeśli takowe będą rozgrywane na giżyckim stadionie (a tak się stanie, gdy „GieKaeS” trafi w losowaniu na drużynę wyżej od siebie notowaną).

Bilet czy karnet? Wybór należy do Was, Drodzy Kibice! Zapraszamy na mecze Mamr na stadionie przy ul. Moniuszki 5 (szczegóły w zakładce WYNIKI I STRZELCY). UWAGA! Wstęp wolny na wszystkie mecze GKS u siebie mają dzieci do lat 12 oraz zawodnicy grający w naszych młodzieżowych drużynach, jeśli… przyjdą na mecz w klubowej odzieży.