Strona główna Aktualności OŚWIADCZENIE TRENERA, KOMUNIKAT ZARZĄDU GKS MAMRY GIŻYCKO

OŚWIADCZENIE TRENERA, KOMUNIKAT ZARZĄDU GKS MAMRY GIŻYCKO

4021
0

Zaskakująco słaba postawa pierwszego zespołu Mamr w rozgrywkach ligowych i odległe miejsce w tabeli sprawiły, że w sieci rozgorzała ostatnio dyskusja na temat wyników oraz przyszłości naszego Klubu. Prezentujemy dziś Państwu oświadczenie trenera zespołu seniorów Marka Radzewicza oraz krótki komunikat Zarządu GKS Mamry.

 

OŚWIADCZENIE TRENERA

W związku z brakiem satysfakcjonujących wyników drużyny seniorów GKS Mamry w ostatnich tygodniach i z szacunku do kibiców – kilka istotnych faktów, o których nie mówi się w przestrzeni publicznej. W okresie przygotowawczym wygraliśmy wszystkie gry kontrolne. Frekwencja na treningach była bliska 95 procent. Niestety, od około półtora miesiąca frekwencja spadła o połowę, a w niektórych tygodniach u niektórych zawodników wynosiła 0. Sytuacja spowodowana jest wykonywaniem obowiązków służbowych przez żołnierzy zawodowych, którzy stanowią około 70 procent kadry zespołu. Poligony, służba na granicy, kursy oraz od około miesiąca udział w tygodniowych turniejach futsalu spowodowały obniżkę formy drużyny. Sytuacja nie jest łatwa, a z punktu szkoleniowego jest tragiczna. W związku z tym sztab szkoleniowy oraz drużyna proszą o wyrozumiałość i mimo wszystko w tej trudnej sytuacji o wsparcie. Ja oddałem się do dyspozycji Zarządu Klubu i zrozumiem każdą decyzję w stosunku do mojej osoby. Bez względu na wszystko to jest też mój klub, w którym jestem od 26 lat jako zawodnik, działacz i trener.

Marek Radzewicz

szkoleniowiec drużyny seniorów Mamr

 

KOMUNIKAT ZARZĄDU

GKS MAMRY GIŻYCKO

Zarząd GKS Mamry informuje, iż po analizie sytuacji w Klubie oraz rozmowach z trenerem i piłkarzami pierwszego zespołu jednogłośnie podjęto decyzję o kontynuacji współpracy z trenerem Markiem Radzewiczem.

W imieniu Zarządu GKS Mamry Giżycko

prezes Tomasz Kubkowski