Strona główna Aktualności DERBY MAZUR Z MAZUREM

DERBY MAZUR Z MAZUREM

315
0

Po raz trzeci z rzędu i po raz szósty w tym sezonie zapraszamy na nasze M5. W sobotnie popołudnie czekają nas kolejne „mazurskie derby”, a ich bohaterami będą sąsiadujący w tabeli piłkarze Mamr Giżycko i Mazura Ełk. Pierwszy gwizdek o godz. 14.00.

Dwie czołowe drużyny dawnej Suwalszczyzny w bieżących rozgrywkach rzadko sprawiają swą grą, że na twarzach ich sympatyków maluje się zadowolenie. Nasze Mamry dołują od kilku tygodni (pięć porażek w sześciu meczach – łącznie sześć przegranych, trzy zwycięstwa i jeden remis), ale i wyniki ełczan nie zachwycają. Beniaminek forBET IV Ligi wygrał tylko z rezerwami Stomilu Olsztyn i Polonią Iłowo, zremisował z Tęczą Biskupiec i Jeziorakiem Iława, a w starciach z Motorem Lubawa, DKS Dobre Miasto, Olimpią II Elbląg, Romintą Gołdap, Zniczem Biała Piska i Mrągowią Mrągowo nie wzbogacił się o żadne „oczko”. Przy czym – co ważne – wszystkie te spotkania Mazur przegrał różnicą zaledwie jednej bramki (wynik pojedynku z DKS ostatecznie zweryfikowano na 3:0 dla rywali)! Podopiecznych Marka Radzewicza czeka zatem niezwykle trudny mecz. W tabeli zajmujące 11. pozycję Mamry wyprzedzają 12. Mazura o 2 punkty, nie musimy więc dodawać, iż potencjalna przegrana gospodarzy sprawi, że zespoły zamienią się miejscami. Uzupełniając porcję statystycznych ciekawostek dodajmy, iż ekipa z Ełku wszystkie swoje punkty w tym sezonie zdobyła na własnym boisku.

Zapraszamy kibiców na stadion przy ul. Moniuszki 5 w sobotę (14 października) o godz. 14.00 (bilety 10 zł). Mecz z Mazurem będzie transmitowany w serwisie YouTube na kanale Mamry.TV.

 

#MiastoGiżycko SportoweGiżycko #MamryGiżycko

Miasto Giżycko partnerem wspierającym GKS Mamry Giżycko.