Strona główna Aktualności PASSO TRWAJ!

PASSO TRWAJ!

163
0

Czwarty z rzędu mecz bez przegranej. Brawo „GieKSa”! „Dobra passo trwaj!” – chciałoby się powiedzieć po tym, jak podopieczni Marka Radzewicza przywieźli do Giżycka kolejne trzy bardzo cenne punkty. W sobotę nasz zespół wygrał w Jezioranach z DKS Dobre Miasto – drużyną, która ostatnio nam „nie leżała”, a która w bieżących rozgrywkach spisuje się nadspodziewanie dobrze.

Mamry wygrały z DKS 2:1, rewanżując się rywalom za dwie porażki w poprzednim sezonie. Wszystkie gole padły w drugiej połowie, a trafienia dla GKS (w oba „zamieszany” był wprowadzony po przerwie młodziutki Aleksander Matuć) zaliczyli: Paweł Dymiński w 46. minucie (na 1:0) i kwadrans później Michał Świderski (na 2:0), dla którego była to pierwsza bramka w tych rozgrywkach. Gospodarzom udało się złapać kontakt w 77. minucie po rzucie wolnym, a potem mieli jeszcze tzw. setki, ale na szczęście wynik nie uległ już zmianie. Warto wspomnieć, że w zespole znad Niegocina wystąpiło w tym meczu aż czterech 16-latków (oprócz wspomnianego Olka MatuciaDominik Romanowski, Mikołąj Leszczyński i Błażej Typa), a każdy z nich zasłużył na słowa najwyższego uznania. Trener Radzewicz podkreślał również iście profesorską grę Adriana Kucharskiego na środku defensywy, ale z postawy pozostałych piłkarzy był także bardzo zadowolony.

Z DKS WYGRALI: Patryk Kleczkowski, Błażej Typa, Błażej Drężek, Adrian Kucharski, Dominik Romanowski, Michał Świderski, Mariusz Rutkowski, Damian Mazurowski (Mikołaj Leszczyński), Paweł Drażba (Paweł Aleksandrowicz), Paweł Dymiński, Michael Olszewski (Aleksander Matuć).

Przed nami ostatnia jesienna kolejka. W najbliższą sobotę do Giżycka przyjedzie Olimpia II Elbląg, czyli drużyna, która jest chyba największą pozytywną niespodzianką pierwszej części sezonu. Na mecz zapraszamy 11 listopada o godz. 13.00.