Strona główna Aktualności MAMY CZTERY NOMINACJE!

MAMY CZTERY NOMINACJE!

399
0

Trwa głosowanie w corocznym plebiscycie Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożnej, którego celem jest uhonorowanie najlepszych i wyróżniających się w naszym regionie zawodników, trenerów, działaczy i drużyn. Miło nam poinformować, że GKS Mamry Giżycko otrzymał cztery nominacje. Dziękujemy! Głosować można do przyszłego wtorku. 

Nasz klub walczy o statuetki w kategoriach: „Marketing Roku”, „Postać forBET IV Ligi” (prezes Tomasz Kubkowski), „Młodzieżowiec Roku” (Dominik Romanowski) i „Młodzieżowa Drużyna Roku” (juniorzy). Głosowanie odbywa się na facebookowym profilu W-MZPN, a jego zakończenie planowane jest 5 grudnia o godz. 12.00. Potem do gry wejdzie Plebiscytowa Kapituła oraz poszczególne kluby, które także przyznają swoje punkty i dopiero suma zdecyduje o ostatecznych miejscach pretendentów. Zachęcamy do wsparcia kandydatów „GieKSy” (to tylko dwa kliknięcia), szczegóły na naszym klubowym fanpage’u.

Wyniki Plebiscytu zostaną ogłoszone 8 grudnia podczas Gali W-MZPN w Mrągowie.

EDIT: WYNIKI PLEBISCYTU

 

POSTAĆ FORBET IV LIGI – Tomasz Kubkowski – 5.

SPORTOWY MARKETING ROKU – Mamry Giżycko – 3.

MŁODZIEŻOWIEC ROKU – Dominik Romanowski – 3.

MŁODZIEŻOWA DRUŻYNA ROKU – juniorzy Mamr Giżycko – 1.