BANER
Mamry Giżycko
Don't Miss

TERMINARZ

JESIEŃ 2019

10 SIERPNIA: MAMRY GIŻYCKO – MAZUR EŁK 1:2 (0:2)

14 SIERPNIA: GRANICA KĘTRZYN – MAMRY GIŻYCKO 1:1 (1:1)

17 SIERPNIA: MAMRY GIŻYCKO – MRĄGOWIA MRĄGOWO 4:1 (2:0)

24 SIERPNIA: PISA BARCZEWO – MAMRY GIŻYCKO 0:6 (0:2)

31 SIERPNIA: MAMRY GIŻYCKO – GKS WIKIELEC 1:3 (1:1)

7 WRZEŚNIA: BŁĘKITNI ORNETA – MAMRY GIŻYCKO 1:4 (1:2)

14 WRZEŚNIA: MAMRY GIŻYCKO – WARMIA OLSZTYN 5:2 (2:1)

21 WRZEŚNIA: ZATOKA BRANIEWO – MAMRY GIŻYCKO 0:2 (0:1)

28 WRZEŚNIA: TĘCZA BISKUPIEC – MAMRY GIŻYCKO 1:2 (1:1)

6 PAŹDZIERNIKA: OLIMPIA II ELBLĄG – MAMRY GIŻYCKO 5:0 (2:0)

12 PAŹDZIERNIKA: MAMRY GIŻYCKO – STOMIL II OLSZTYN 0:3 (0:2)

19 PAŹDZIERNIKA: MAMRY GIŻYCKO – MKS KORSZE 1:2 (1:1)

26 PAŹDZIERNIKA: JEZIORAK IŁAWA – MAMRY GIŻYCKO 3:0 (1:0)

2 LISTOPADA: MAMRY GIŻYCKO – POLONIA LIDZBARK WARMIŃSKI 2:1 (0:1)

9 LISTOPADA: MOTOR LUBAWA – MAMRY GIŻYCKO 4:1 (4:0)

16 LISTOPADA: MAZUR EŁK – MAMRY GIŻYCKO 0:4 (0:0)

23 LISTOPADA: MAMRY GIŻYCKO – GRANICA KĘTRZYN 8:0 (3:0)

 

*************************************************************

JESIEŃ 2018

            12 SIERPNIA: MAMRY GIŻYCKO – OLIMPIA II ELBLĄG 3:3 (1:2)

          15 SIERPNIA: ROMINTA GOŁDAP – MAMRY GIŻYCKO 2:1 (2:0)

18 SIERPNIA: MAMRY GIŻYCKO – GKS WIKIELEC 1:1 (0:1)

25 SIERPNIA: UNIA SUSZ – MAMRY GIŻYCKO 0:1 (0:0)

1 WRZEŚNIA: ZATOKA BRANIEWO – MAMRY GIŻYCKO 1:2 (1:1)

7 WRZEŚNIA: MRĄGOWIA MRĄGOWO – MAMRY GIŻYCKO 0:2 (0:1)

15 WRZEŚNIA: MAMRY GIŻYCKO – GRANICA KĘTRZYN 2:1 (0:1)

22 WRZEŚNIA: MOTOR LUBAWA – MAMRY GIŻYCKO 1:0 (1:0)

29 WRZEŚNIA: MAMRY GIŻYCKO – DRWĘCA NOWE MIASTO LUBAWSKIE 7:1 (4:1)

6 PAŹDZIERNIKA: CZARNI OLECKO – MAMRY GIŻYCKO 1:2 (1:1)

13 PAŹDZIERNIKA: MAMRY GIŻYCKO – TĘCZA MIŁOMŁYN 4:0 (0:0)

20 PAŹDZIERNIKA: MKS KORSZE – MAMRY GIŻYCKO 0:1 (0:1)

27 PAŹDZIERNIKA: MAMRY GIŻYCKO – JEZIORAK IŁAWA 0:3 (0:1)

3 LISTOPADA: TĘCZA BISKUPIEC – MAMRY GIŻYCKO 3:0 (2:0)

10 LISTOPADA: MAMRY GIŻYCKO – CONCORDIA ELBLĄG 0:2 (0:0)

18 LISTOPADA: OLIMPIA II ELBLĄG – MAMRY GIŻYCKO 1:4 (0:2)

24 LISTOPADA: MAMRY GIŻYCKO – ROMINTA GOŁDAP 3:2 (2:0)

WIOSNA 2019

30 MARCA: GKS WIKIELEC – MAMRY GIŻYCKO 2:1 (1:0)

6 KWIETNIA: MAMRY GIŻYCKO – UNIA SUSZ 2:2 (2:1)

13 KWIETNIA: MAMRY GIŻYCKO – ZATOKA BRANIEWO 2:2 (1:2)

20 KWIETNIA: MAMRY GIŻYCKO – MRĄGOWIA MRĄGOWO 2:1 (0:1)

27 KWIETNIA: GRANICA KĘTRZYN – MAMRY GIŻYCKO 1:1 (0:0)

4 MAJA: MAMRY GIŻYCKO – MOTOR LUBAWA 0:0

12 MAJA: DRWĘCA NOWE MIASTO LUBAWSKIE – MAMRY GIŻYCKO 2:6 (1:1)

18 MAJA: MAMRY GIŻYCKO – CZARNI OLECKO 1:0 (0:0)

25 MAJA: TĘCZA MIŁOMŁYN – MAMRY GIŻYCKO 0:0

29 MAJA: MAMRY GIŻYCKO – MKS KORSZE 0:2 (0:1)

1 CZERWCA: JEZIORAK IŁAWA – MAMRY GIŻYCKO 3:1 (1:1)

8 CZERWCA: MAMRY GIŻYCKO – TĘCZA BISKUPIEC 3:1 (2:0)

15 CZERWCA: CONCORDIA ELBLĄG – MAMRY GIŻYCKO 1:0 (0:0)